Kollektion: Cocktailtilbehør
-
Drypbakke til barbord i plast - Fås i forskellige farver
Normalpris £6.83NormalprisStykpris / pr.Udsalgspris £6.83Drypbakke til barbord i plast - Fås i forskellige farver
Normalpris £6.83NormalprisStykpris / pr.Udsalgspris £6.83Drypbakke til barbord i plast - Fås i forskellige farver
Normalpris £6.83NormalprisStykpris / pr.Udsalgspris £6.83 -
Istang i rustfrit stål – 7" bar- og cocktailtang
Normalpris £1.20NormalprisStykpris / pr.Udsalgspris £1.20 -
Målebæger i rustfrit stål – 25 ml eller 50 ml
Normalpris £2.24NormalprisStykpris / pr.Udsalgspris £2.24Målebæger i rustfrit stål – 25 ml eller 50 ml
Normalpris £2.24NormalprisStykpris / pr.Udsalgspris £2.24Målebæger i rustfrit stål – 25 ml eller 50 ml
Normalpris £2.24NormalprisStykpris / pr.Udsalgspris £2.24 -
5oz Aluminium Isskovl – Bar- og catering-isskovl
Normalpris £2.50NormalprisStykpris / pr.Udsalgspris £2.50 -
Sort bar-caddy – organisator til cocktailservietter, sugerør og tilbehør
Normalpris £5.04NormalprisStykpris / pr.Udsalgspris £5.04 -
25ml/50ml NGS professionelt cocktailmål i rustfrit stål
Normalpris £2.02NormalprisStykpris / pr.Udsalgspris £2.02 -
Cocktailparasoller & drinkparaplyer – pakke med 144 stk.
Normalpris £4.91NormalprisStykpris / pr.Udsalgspris £4.91 -
Blå silikone isterningebakke – 15-rums isterningeform
Normalpris £6.30NormalprisStykpris / pr.Udsalgspris £6.30 -
Solo Classical Spirit Optikmål – 25 ml eller 50 ml
Normalpris £4.00NormalprisStykpris / pr.Udsalgspris £4.00Solo Classical Spirit Optikmål – 25 ml eller 50 ml
Normalpris £4.00NormalprisStykpris / pr.Udsalgspris £4.00Solo Classical Spirit Optikmål – 25 ml eller 50 ml
Normalpris £4.00NormalprisStykpris / pr.Udsalgspris £4.00 -
Quick Shot målehælder – 25 ml eller 50 ml | Klar NGS
Normalpris £2.73NormalprisStykpris / pr.Udsalgspris £2.73Quick Shot målehælder – 25 ml eller 50 ml | Klar NGS
Normalpris £2.73NormalprisStykpris / pr.Udsalgspris £2.73Quick Shot målehælder – 25 ml eller 50 ml | Klar NGS
Normalpris £2.73NormalprisStykpris / pr.Udsalgspris £2.73 -
Roterende holder til 4 flasker – Fritstående stativ til spiritus
Normalpris £60.90NormalprisStykpris / pr.Udsalgspris £60.90 -
Justerbart vægmonteret beslag til spiritusdispenser – 70 cl & 1 liters flasker
Normalpris £3.05NormalprisStykpris / pr.Udsalgspris £3.05 -
Væghængt holder til flasker – 700 ml & 1 liter | Sølv
Normalpris £4.47NormalprisStykpris / pr.Udsalgspris £4.47 -
8-delt cocktailsæt med Boston-shaker og tilbehør
Normalpris £19.39NormalprisStykpris / pr.Udsalgspris £19.39 -
Klar silikoneform til is kugler – 6-hullers rund isbakke
Normalpris £9.27NormalprisStykpris / pr.Udsalgspris £9.27 -
Professionel spiritusdispenser til hjemmebaren – 25 ml optisk målesæt
Normalpris £15.44NormalprisStykpris / pr.Udsalgspris £15.44 -
Hvide papirsugerør 8" x 6 mm – Pakke med 250 stk.
Normalpris £3.99NormalprisStykpris / pr.Udsalgspris £3.99 -
Genanvendelige metalsugerør 21,5 cm – pakke med 25 stk.
Normalpris £21.00NormalprisStykpris / pr.Udsalgspris £21.00